اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸

برندینگ چیست ؟

از روش های هوشمندانه تجارت برندینگ است که با برتری دادن به یک برند، باعث افزایش اعتبار برند می شود و ابزاری است برای به دست آوردن رقبا که به واسطه ی آن مشتریان خدمات و محصولات یک شرکت را درک و تجربه می کنند.
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸

هر آنچه که باید در مورد گوگل ادوردز بدانید

تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادورز یک پلت فرم تبلیغاتی آنلاین است که به واسطه آن تبلیغ کنندگان برای نشان دادن خدمات ، محصولاتشان و یا محتوای ویدیویی خود به آن رجوع میکنند.
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸

اصطلاحات در گوگل ادوردز

ما در این مقاله سعی داریم درمورد اصطلاحاتی که در گوگل ادودز بکار میرود و بسیار مهم میباشد صحبت کنیم که کسانی که تازه وارد این سیستم شده اند بتوانند کمپین های تبلیغاتی خود را براحتی مدریت کنند.
خرداد ۱, ۱۳۹۸

چگونه یک حساب گوگل ادوردز ایجاد کنیم

دوستان گرامی ما در مقاله سعی بر آن داریم که ساخت و ایجاد یک حساب کاربری در گوگل ادوردز را در 4 مرحله توضیح دهیم تا بتوانید براحتی حساب گوگل ادوردزی و کمپین های خود را مدیریت کنید و کسب و کار خود را رونق ببخشید.
خرداد ۳, ۱۳۹۸

سئو بهتر است یا تبلیغات در گوگل

سئو و گوگل ادوردز از ترفندها و ابزارهایی هستند که میتوانند در معرفی کسب و کارتان بسیار مفید باشند لازم بذکر میباشد که این دو نوع ابزار دارای شباهت ها و تفاوت هایی هستند که بسته به نوع هدف گذاری و استراتژی شما میتوانند مورداستفاده قرار گیرند.